Жінка. Суспільство. Сім’я.

   

Відколи доньки Єви усвідомили себе жінками і до нинішнього дня їх основною функцією залишається продовження роду, а головним завданням – турбота про себе, про дітей, старих і хворих, побудова стосунків, вміти домовлятись з чоловіком і іншими людьми навколо.

Жінка – це світ почуттів, відчуттів, вона  – атмосфера сім’ї, повітря, всесвіт. Жінка існує для любові і прийняття.

Взявши до уваги перелічене, подивимось на сучасних жінок. Переважна більшість турбується про всіх, крім себе, тож швидко настає виснаження і починаються розлади в здоров’ї. Інші надто захопились «чоловічими» справами – будують кар’єру, багато працюють, важко погоджуються на роль хранительки сімейного вогнища. За це платять браком щирих стосунків. Треті - намагаються все встигати. Та, з часом виявляється, коли більше уваги приділяють кар’єрі – страждає сімейна атмосфера і стосунки з близькими. Коли вкладаються більше в домашні справи – важко з кар’єрою.

Сучасні  чоловіки залюбки готові поділитись з жінками такою роботою, як, наприклад, укладання шпал на залізниці, і важко пускають жінок у владу, до бізнесових питань. Тут існує, так звана, «скляна стеля», коли далі жінкам – зась.

Особливістю українського суспільства є його патріархальність. Через це європейські феміністичні рухи погано приживаються на місцевому грунті. Причому, найбільш патріархальним є захід України. Далі на схід – більш схильні до рівності чи партнерства.

Сьогодні жінки опинились заручниками феміністичних гасел. Бажання прирівнятись до чоловіків призвели до «очоловічення» жінок і «ожіночення» чоловіків. І тепер ми ходимо в пошуках жінки і запитуємо себе – хто винен і що робити?

Жінка вже ніколи не повернеться в печеру. Світ змінився. Отримавши багато прав, вона має більше можливостей для самореалізації. Та, все ж, жінкою почувається лише поряд з чоловіком.

Сьогодні, як і раніше, кожна з нас постає перед вибором і намагається вивести формулу власного жіночого щастя.

Запис на консультацію: в робочі дні з 10.00 - 18.00 за номером на головній