Загадка «дівчини- чорної лебеді»

Холодна, велична, неприступна красуня, яка весь час випробовує межі своєї «влади» над чоловіками… Подібні риси понад усе приваблюють особливо амбітних, з вдачею «мисливця» мужчин. Зваблива краса «дівчини-чорної лебеді» є продовженням батьківської «влади» над світом, тому батько постійно заохочує доньку до демонстрації власної вищості над іншими…

Руйнувати стосунки конкуренток, «розбивати серця» чоловіків, відверто плести  та втілювати інтриги – ось її життєве покликання…

Заради такої жінки чоловіки готові зрадити свої принципи, вони, «зачаровані» красунею, йдуть хоч «на край світу», ладні робити все, чого побажає володарка їх душі…

Зазвичай, мати такої дівчини нещаслива у шлюбі і часто переживає депресію. Разом з тим, виявляється надзвичайно вимогливою до доньки. Вона не може навчити її бути щасливою і ділитись цим зі світом. Натомість, спонукає до надмірного контролю і обмеження власної творчості. Все разом, не дозволяє дівчині творити власний світ, в якому б вона вміла турбуватись про себе, де було б місце її любові.

З сімейної системи «владний та неуспішний батько-депресивна мати» виростає «дівчина-чорний лебідь», яка обиратиме собі в супутники життя депресивного, ураженого залежностями мужчину. Такий чоловік, зазвичай, відчуває палючу пристрасть до обраниці. Стосунок з нею – взірець  конкуренції, зверхності, відчаю та люті. Це стосунок-боротьба за «першість і кращість» як в спільних справах, так і деструктивних почуттях гніву, гордині, зневаги.

На шляху до шлюбу основною загрозою стає невміння «чорної лебеді» потурбуватись про свій внутрішній світ, а отже, годі сподіватись, що ця велична красуня дбатиме про інших.

Спочатку «дівчина-чорна лебідь» є засобом продовження владності батька, згодом – власного чоловіка. Вона є безжальним і, в своєму роді, самодостатнім інструментом втілення життєвого сценарію того мужчини, який в даний час є поряд з нею.

Демонічний образ розвіється, якщо партнеру вдасться виявляти замість пристрасті любов, продемонструвати вміння творити власний світ, подолати безнадію й сумніви жінки в можливості щасливого життя.

Загадку «дівчини-чорної лебеді» можливо збагнути, розпізнавши її бажання у вірності обранця, його відданості. Він визнає її потребу в теплоті та любові, внутрішній свободі. Творча енергія жіночої душі, вміння відчувати власні бажання й слідування своїм інтересам остаточно розвіють «чари чорної лебеді".

Записатись на консультацію: 066 412 63 19