Образ статевого партнера і жіноче безпліддя

Минає час, коли стосунки "мати-донька", "батько-донька" є визначальними в сенсі здатності майбутньої жінки до продовження роду. Настає період статевого дозрівання, першої любові, першого статевого контакту.

Від емоційного враження жінки з приводу свого партнера, залежить те, який образ цього чоловіка стане частиною її внутрішнього світу. До цього часу – це був образ батька. Розуміючого чи відстороненого, люблячого чи байдужого, приймаючого чи емоційно «холодного». До цієї картини тепер додається ще й образ статевого партнера.

Отримавши травматичний досвід перших інтимних стосунків як емоційний, так і тілесний, жінка може втратити здатність вагітніти, виношувати, народжувати дитину. Про такі пари в народі кажуть, що вони не сумісні, маючи на увазі фізіологію. Причина, як бачимо, в психічній площині.

Тому сучасним дівчатам слід подбати про своє жіноче майбутнє і не поспішати з статевим стосунком, якщо є сумніви щодо емоційного світу обранця. Часто на хвилі закоханості або під тиском думки однолітків розпочинається статеве життя. Бувають і прагматичні причини – матеріальна залежність від партнера, бажання подорослішати і стати такою ж, як мама (у мами є/був статевий партнер - батько), а тепер такий є і в доньки.

Наше тіло дуже чуйно реагує на травми фізичного і психічного характеру. І для того, щоб змогти віддати себе іншій людині – чоловікові або дитині необхідно опрацювати, «закрити» травматичний досвід, отриманий в батьківсько-дитячих стосунках і бажано уникнути повторної травматизації в партнерському статевому стосунку.

На здатність жінки стати матір’ю впливає образ статевого партнера, який «увнутрішнюється» і стає нероздільною психічною фігурою її без свідомого.

Тому , виважений вибір першого чоловіка в своєму житті є не просто вимогою моралі. Це психологічна умова успішного материнства.

Запис на консультацію: в робочі дні з 10.00 - 18.00 за номером на головній