Таємниці божественної Любові

Коли ми, жінки і чоловіки знаходимося в пошуках партнера, тоді прагнемо віднайти розуміючу, люблячу, віддану, підтримуючу, поважаючу, з певним переліком вмінь та можливостей людину. Ідеальне, божественне мріємо здобути чи відкрити в Іншому. Таке відкриття сміливо називаємо романтичною, божественною Любов’ю. Цей скарб «брудними руками» чіпати не можна. Він має назавжди залишатись світлим і незаплямованим ницими почуттями або вчинками.

Сяючу, божественну, вічну, ідеальну Любов описують в епосах та художніх творах різних народів. Відомі нам з шкільної пори «Трістан та Ізольда», «Ромео і Джульєта», «Руслан і Людмила», Беатріче у Петрарки, «Летючий голландець» захоплюють, надихають, викликають заздрість… Чисте, романтичне почуття цих героїв є символічним відображенням божественної Любові, про яку ми всі так мріємо й шукаємо в житті. Та мало хто замислюється про те, що така романтична мрія можлива хіба що за межами суєтного і буденного світу.

Чи можете уявити собі Ромео і Джульєту за покупкою ковбаси в супермаркеті? Або, наприклад, прекрасну Беатріче з пилососом в руках? А мужній і відважний Руслан, чи зможе замість боротьби зі злостивим карликом виносити справно сміття без нагадування дружини, залишаючись при цьому на коні?

Подібні картини викликають сміх, обурення, нерозуміння… Як бачимо, буденність, побут руйнують романтику і ведуть до розчарування в стосунку, й Любові. Тоді ми чуємо, що Любові немає, чоловіки тільки дурять нею жінок, а жінки також не здатні любити - вони тільки використовують своїх героїв…

Насправді, всьому своє місце. Мрія має залишатись мрією… Тому всі згадані персонажі відправляються «на небеса», де місце божественному, в даному випадку - Любові.

Для реального життя годиться тільки земна людина. Це передбачає недосконалість, не ідеальність. Натомість, божественне слід шукати не в партнері, а у власній душі. І коли вдасться віднайти туди дорогу, тоді й знайдеться сама Любов.

Ще одна таємниця Любові в тому, аби ідучи разом з партнером життєвою дорогою через негоди і радості, відкрити її одне в одному. Ми здатні навчитися любити, осягаючи премудрості життя вдвох. В такій земній любові будуть періоди протистояння, печалі, занурення в пітьму і дивовижне захоплення та натхнення.

Внутрішнє поєднання з власним божественним світом складає основу шлюбу «на землі і на небесах».

Любов відкриває свої таємниці наполегливим в пізнанні себе, невтомним у створенні власного духовного світу та відважним в намірах бути поряд із земною людиною…

Запис на консультацію за номером: 066 412 63 19