Стосунок без прикрас

Потужна сила закоханості здатна притягувати два протилежні світи – чоловічий і жіночий. Завдяки такій емоційній бурі люди згодні пробачати один одному недосконалість, слабкість, промахи.  Кожний є найкращий і на все життя.

З часом, динаміка стосунку змінюється – почуття стає спокійнішим, полум’я любові не спричиняє вогняного шторму в душі і тілі. В такий момент партнерам може здаватись, що любов минула, інтерес зник. Виникають запитання: чи я її (його) люблю, чи хочу бути і далі разом з цією людиною?

Закоханість, емоційний шторм – це хвиля, пік, вершина, куди вас винесли власні гормони. Знаходитися там постійно неможливо. З вершини рано чи пізно доводиться спускатись вниз, щоб працювати, навчатись, спілкуватись з друзями. А хвиля, рано чи пізно, спадає. Тож, в момент повернення до реальності і виникає імпульс розстатися з партнером на якийсь час чи назавжди.

Бувають люди залежні від сильних відчуттів і переживань, наприклад, екстремали (залежні від адреналіну). Такі ж залежні, тільки від гормонів кохання: дофаміну, серотоніну, окситоцину, люлєтеріну, тестостерону люди прагнуть постійно переживати сильне емоційне збудження. Тоді вони все життя можуть кидати одні стосунки заради інших – нових, більш емоційно заряджених.

Аби кожний стосунок в подальшому не завершувався фіаско, враховуйте психофізіологічні особливості любові.

Що робити, часто запитують у психолога ті, хто пережив «повернення до себе». Ви маєте добру нагоду будувати стосунок з реальною людиною, а не під впливом гормонів. Зберігається здатність побачити «тіньову» сторону партнера. Тепер ви точно знаєте, чого від неї /нього  чекати, а на що марно сподіватись. Стосунок, збудований з реальною людиною, а не вигаданою має шанс бути довготривалим.

Тож, ейфорія і запаморочення від кохання здатні потішити емоційно, але жити разом, створювати сім’ю можливо лише в реальності, куди доведеться «спуститися з небес».

Стосунки без прикрас є життєздатними, довговічними і партнерськими.

Запис на консультацію: в робочі дні з 10.00 - 18.00 за номером на головній