Проблеми стосунків: і жили вони...

І жили вони довго і щасливо…

Так, зазвичай, закінчуються казки і починається реальне життя. І від того, наскільки швидко подружжя зуміє встановити правила спільного «сьогодні», залежатиме, яким буде в пари «завтра».

Кожен із партнерів прийшов у свою сім’ю із батьківської системи, отже приносить з собою ті ж традиції, правила, так само розподілить обов’язки в сім’ї, має такі ж очікування щодо партнерських стосунків (або протилежні).

Буває, що так, як жили в батьківській сім’ї – не хочуть жити, а як саме – не знають. Така ситуація приводить до того, що зрештою все-таки певний тип сімейної системи вибудовується, але відбувається це довго і з труднощами, яких могло не бути, якби партнери знали, «яку хату будують?»

Під правилпми мається наувазі вирішення основних організаційно-побутових питань: від того, де живемо – до питання, хто виноситиме сміття. Важливо, щоб правила стали гнучкими рамками, які змінюються в залежності від потреб родини і завдань, які виконує сім'я в даний час.

І тут ми отримуємо оте розмаїття життєвих варіантів, коли говорять, що всі пари щасливі по своєму, а нещасні однаково.

Створивши спільне «Ми», кожен з партнерів привносить до нього частку себе: своїх родичів і друзів, роботу, захоплення, вміння, створюється спільна територія проживання, народжуються спільні діти.

Може так статись, що хтось з пари вкладається в створення цього «Ми» більше, ніж інший, тоді у цього партнера може виникнути відчуття напруження, дискомфорту через несвідому небезпеку власного «розчинення» в стосунку і в іншій людині. З’являється бажання втекти, віддалитись емоційно або навіть фізично. Це проявляється обмеженням спілкування між партнерами, «втечею» в інший світ – роботу, комп’ютер, на тусовки… Жінки можуть просто стати емоційно холодними, непривітними. Тоді на світ з’являється та частина жіночої сутності, яка «пиляє» і чоловічої, яка вічно незадоволена жінкою (її словами, діями, її дітьми). 

Запис на консультацію: записуйтесь в робочі дні з 10.00 - 18.00 за номером на головній