Слід «прекрасної принцеси» в жіночій долі…

Частина хлопчиків мріють зустрітися в житті з «прекрасною принцесою» і одружитися з нею… Саме так закінчується більшість казок з мандрівним сюжетом.

Підростаючи, хлопчику доводиться усвідомлювати просту реальність, що справжні принцеси поза межами досяжності, а рятувати від життєвих небезпек потрібно себе. Та магія казки ніяк не відпускає. В уяві міцно сидить фантазія про красуню, якій важко живеться в світі і її потрібно від цього світу врятувати. Ця красуня, звісно, безпомічна перед викликами долі. Вона прагне захисту, безпеки, достатку в житті. Тут закінчується фантазія і починається реальність.

Юнак, чоловік бачить себе сильним поряд з беззахисністю дівчини, жінки. Він постійно вирішує її проблеми, яких з часом стає все більше. Створений комфорт з часом вже не викликає захоплення. Хочеться більшого. І якщо можливості чоловіка відповідають бажанням – щасливий казковий фінал триватиме далі. Та як тільки зникає зона комфорту, найперше, матеріального, разом з нею кудись зникає і «прекрасна принцеса».

В полоні цього жіночого образу нас утримують колективні уявлення про сите, захищене життя, яке б нам могли створити інші. «Прекрасна принцеса» уособлює владу зовнішнього, матеріального світу, в якому жінка готова продати власну душу за комфорт і безпеку.

Такий легкий шлях часто обирають дівчата, яким бракувало достатку і безпеки в батьківській сім’ї. Для них матеріальні цінності первинні, а духовні купуються за гроші у вигляді дорогих атрибутів. Ними стають картини, антикваріат, дорогоцінності…

В царстві «прекрасної принцеси» є все. Немає там тільки щирих відносин і любові. Стосунок існує до тих пір, поки він дає відчуття матеріального комфорту. Тоді одного разу нам доводиться чути від чоловіка, що всім жінкам потрібні тільки гроші. А себе відчуває обманутим, покинутим і розчарованим в любові.

Образ «прекрасної принцеси» в жіночій долі залишає коштовний слід «кришталевого черевичка». Скинути його – означає стати природною, погодитися з тяготами життя і відмовитись від легкого шляху до успіху за рахунок інших. Влада штучного зміниться почуттям любові від самої Природи.

Запис на консультацію: 066 412 63 19