Незаймана вагітна

Незайманість як чеснота, свідчення благопристойності і вірності сьогодні набуває інших значень. В ХХІ столітті вона стає модною. Її намагаються берегти, мов нову сукню, відновлювати, дарувати як дорогу автівку, віддавати обранцю. З цієї причини молодим дівчатам доводиться дбати про задоволення тілесних потреб в альтернативний спосіб.

Вони ходять на масаж, пристрасно танцюють на дискотеках, використовують петтінг (інтимний стосунок без проникаючого сексу)… І раптом – вагітність. Шок, несподіванка, страх. В голові тисячі думок і запитань… одне з них: як таке могло статися – повноцінного статевого акту не було?

Щоб відповісти на це питання маємо звернутися до фізіології людини. Виявляється, що саме при петтінгу, а також у випадку, коли ще не було перших місячних можлива непланована вагітність (ви не знаєте, коли  станеться перша овуляція, яка може закінчитися заплідненням і вагітністю).

Мало кому відомо, що сперматозоїди живуть 72 години. І якщо сперма потрапляє на слизову піхви – незаймана дівчина може завагітніти. Сперматозоїди встигнуть потрапити в порожнину матки, маткову трубу, де в той момент знаходиться зріла яйцеклітина. Відбудеться зачаття і вагітність не забариться. Зарадити такій прикрості може використання презерватива. Та він має бути підібраний правильно за розміром (не бути замалим чи завеликим), зверніть увагу на цілісність упаковки (без потертостей і подряпин), його не можна змащувати жодними оліями (жир руйнує структуру презерватива - латекс), подивіться і на термін придатності для використання.

Тож, молодим людям слід зважати на особливість жіночої/чоловічої репродуктивної системи, правильно використовувати презерватив і  тілесний контакт буде справді задоволенням без прикрих несподіванок.

Запис на консультацію: в робочі дні з 10.00 - 18.00 год. за тел. на головній