Магія жіночого образу «вічної діви»

Містичні, надприродні сили ваблять до себе, викликаючи у нас відчуття небезпеки та, разом з тим, захоплюють уяву і кличуть у світ містики, магії, дива…

Жіночі образи повітрулі, русалки, мавки, дівчини в труні, царівни у високій вежі, ельфа всотуються нами з «молоком матері» і  в дорослому житті впливають на здатність жінки будувати щасливий, достатньо добрий партнерський стосунок.

«Вічна діва» приймає будь-який із згаданих нами ликів. Об’єднує їх одне спільне – неможливість жити в реальному світі. А отже, трудно будувати стосунки з чоловіком, який «ходив ногами по землі» (Маруся Чурай).

Дівчата й жінки, «зачаровані» силою образу, стають трохи схожими на своїх героїнь. Їм властиве неприйняття реальності, споглядання життя, страждання, очікування того єдиного, який «врятує» від жорстокого світу і вирішить всі проблеми. Сила образу «зачиняє» дівчину, жінку у високій вежі власних фантазій про стосунок. Інколи так і минає життя – у власноруч збудованій «темниці». Ідеалізація образу партнера унеможливлює щастя з реальним чоловіком.

Сила повітрулі та уявна безпечність ельфа змушує жінку рухатись від стосунку до стосунку… Страх «втрачених можливостей» заставляє  змінювати партнерів, йти від одного до іншого в надії здобути найкращого…. Пригадуєте Дюймовочку з відомої казки… Щасливий фінал став можливим завдяки перенесенню героїні в містичний край ельфів.

Самознищувальні енергії, спрямовані на чоловіка або на себе «приховують» стосунки з русалкою, мавкою або бідною дівчиною. Життя стане плацдармом боїв з умовностями. Неможливість «воювати» викличе до дії сценарії  недостатності, емоційної бідності або «вмирання» - бажання поринути в глибини, темні нетрі власних фантазій, «затягнувши» туди і партнера. І якщо для жінки це також буде варіантом життя, то для чоловіка, який потрапив у фантазії та сценарії своєї коханої, повноцінне емоційне життя закінчиться…

«Дівчинка-лялька», «кришталева пані» чекатиме чоловіка, котрий, навпаки, «забере» її у свій фантазійний світ проекцій. Такі «лялькові дівчата» так і не наважуються створити власний .

Для життя в реальності – «тут і тепер» важливо позбутися магії образів, залишивши їх дитинству…

«Вічна діва» вабить, чарує, притягує, засліплює, щоб назавжди залишити вас в своєму світі. І якщо в підлітковому віці цей образ не відпустив вас, може так статися, що в дорослому житті відтворюватиметься відповідний образу ритуал побудови стосунку.

Магію «вічної діви» здатен розвіяти зовсім не прекрасний принц, а фахівець з психоаналізу, який володіє відповідними знаннями і «чарівними словами».

Наша внутрішня реальність сповнена загадок і таємниць, спробувати осягнути які вам під силу, якщо наважитесь зазирнути туди власним «внутрішнім зором»…

 

Записатись на консультацію за тел. 066 412 63 19