Замріяність:

твої думки легкі та приємні. На цих крилах ти відправляєшся в світ мрій та фантазій. А це вже образи. І якщо вони у тебе є – слідом не забаряться й дії. Так ти творчо перетворюєш реальність навколо себе. А починається все із трансформації власного внутрішнього світу.

 

Втома:

тілесне переживання вичерпаних фізичних і психічних можливостей. Сил нема, ніщо вже не радує, а попереду ще стільки… Все ж, «почуй» сигнал до розслаблення і відпочинку. Прислухайся до цієї потреби. Ігноруючи її, заганяєш тіло «в глухий кут» больового синдрому. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Розслаблення: 

стан спокою, релаксації, сну. Необхідний для відновлення фізичних і психічних ресурсів. Вчасний і належний відпочинок є добрим еліксиром краси та молодості, відновлює гарний настрій і працездатність. При порушенні процесів гальмування, нездатності розслабитися страждання як фізичне, так і психологічне не забариться.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щирість:

«теплий» погляд, відкритість до життя, здатність «іти назустріч» і «впускати» в свій світ. Властива переважно дітям. Згодом, виявляється, бути щирим небезпечно. Слід добре орієнтуватися, кому «іти назустріч»  та кого «впускати» до свого світу. Завдяки щирості дорослим вдається зберігати дитячу спонтанність.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Радість: 

буває яскрава і бурхлива, хочеться підстрибувати і «літати»; вона може бути тиха і спокійна, тоді "заколисує" і розслабляє. Радість бажана та приємна у всіх її проявах. Привносить у життя позитив, є добрими ліками від страждання.

 

 

Бешкетливість: 

безпосередність, спонтанність, грайливість – все разом. Стан радості та готовності взаємодіяти зі світом з позиції добра, бажання привнести в нього себе з власними емоціями та ідеями.

 

 

 

Зосередженість:

вдумливість, уважність, поміркованість. Інтелектуальна здібність, яка формує певну поведінкову реакцію, спрямовану на виконання необхідних дій. Можлива в стані емоційної рівноваги і спокою.