Безстрашна Любов…

Подорож людини в самотньому пошуку прекрасної Любові описав Р.М. Рільке в «Листах до молодого поета». Міфи про Амура і Персефону, страхітливих Циклопів, казка «Красуня і Чудовисько» й інші історії з подібним сюжетом в образній формі змальовують шлях безстрашної Любові до благословенного шлюбу. В цих історіях тільки віддана Любов здатна сприяти трансформації «звіра» в людину…

Дорога  до благословенної Любові лежить через самотню подорож нетрями власної психіки до потаємного куточка душі, де завжди сонячно, тепло, пурхають пташки, цвітуть квіти… Тобто, там безпечно, вдосталь емоційних ресурсів. Це місце внутрішньої Краси. Його належить відкрити найперше в собі. Подібне відкриття дозволяє відчувати прекрасне, створювати його. В тому світі все ідеальне за винятком… відчуття самоти й «звіра», який мешкає там і зустріч буде неминучою.

Часто такий страх спонукає до втечі звідти. Виявляється, буває Любов, яка потребує відваги. І той, хто все ж залишається, усвідомлює, що бути в цьому світі приємно, а сам «звір» не такий вже й страшний.

Розлука зі всім, що складало життя чоловіка або жінки до зустрічі зі «звіром» є необхідною умовою для зміцнення внутрішніх сил, еволюції душі в бік прийняття навіть «звірячої» подоби партнера. В діях це виглядатиме, як добровільне і усвідомлене повернення до «світу» свого обранця. Мужчина хоче почути від жінки, що його «внутрішній звір» прекрасний. Це означатиме визнання природного, первісного, мужнього чоловіка… Тільки Красуня (енергія любові, творчості, прекрасного) здатна створити Любов, в якій сила «звіра» стане складовою їх взаємовідносин в парі.

Найголовніше, чого навчають такі історії – терпінню, духовній праці й розумінню того, що інколи шлях до Любові лежить через подолання страху невідомого, через розлуку і самотність, через усвідомлене й добровільне повернення до світу «звіра», який виявиться не таким вже й жахливим. А ще – важливо збагнути, що складний путь перетворення потребує часу й зосередженості. Емоційна зрілість, завершеність дій і ясність мислення допоможуть поєднатись з Іншою Людиною.

Віднайти себе, творити власний емоційний, життєвий простір заради Іншої Людини – достойна мета для безстрашних, вибраних долею і покликаних в далеку подорож до Любові.

Запис на консультацію: 066 412 63 19