Happy Boom!

Передсвяткова метушня збиває з ніг… Подбати про старих, малих, немічних, своїх і чужих, які потребують твоєї участі… Довжелезний список колег, родичів і друзів, котрих потрібно або хочеться привітати з святами…

От короткий перелік того, чим зайнята більшість людей в Різдв’яно-Новорічні дні. З усього ланцюга важливих справ особливе місце займає питання вибору подарунків. Як обирати подарунок? Що дарувати? Найперше, поміркуйте, що вам більше до вподоби: дарувати подарунки чи отримувати їх? Від цього залежить, ви самостійно їх виберете чи доручите цю справу комусь – водієві, секретарці, дружині…

При виборі подарунку врахуйте його призначення: це є дарунок «корпоративний» або ж особистий – для важливої, дорогої вам людини?

Колегам на роботі, зазвичай, вручають не надто зобов’язуючі і досить формальні подарунки: авторучки, записники, канцелярські набори, ялинкові прикраси, цукерки.

А от для близьких вам людей доведеться пригадати, чого хотіли ваші рідні і друзі впродовж останнього часу, але не отримали досі. І якщо вам це по кишені – вперед! Найщирішими в цьому сенсі є діти, які не соромлячись «вивалюють» цілий список омріяного!

Коли мрії і побажання близьких не пригадуються – подбайте, щоб в обраному подарунку була часточка вашої душі, щоб він відображав ваше світосприйняття, був символом ваших почуттів. Тоді не так важливо, наскільки коштовним виявиться подарунок, як те, з яким настроєм і словами ви його вручите.

Завдяки подарунковому буму ми раптом стаємо дітьми, які сподіваються на диво, чекають радості попри часом сумну реальність…

Чоловіки, увага! Коли жінка каже, що не хоче отримати подарунок – вона просто мріє, щоб ви проявили чудеса телепатії і вгадали її потребу. Зазвичай, це щось про любов, турботу або господарство.

Жінки! Звертаю вашу увагу на те, що чоловіки так само люблять отримувати подарунки, насолоджуючись магією зимових свят.

HappyBoom! наповнює життя конфітюром спогадів, мрій, фантазій і… подарунків!

Важливо віддатися цій святковій хвилі й стати на якийсь час в душі трішки дітьми: щирими, радісними, безтурботними.

Гарних та веселих свят!

Запис на консультацію: в робочі дні за тел. 066 412 63 19